17858980_10213211322465803_979632238_o

Ovogodišnju upisnu sezonu na našem univerzitetu otvorili su maturanti niške gimnazije „Stevan Sremac“. U petak, 8. aprila, 78 učenika završnog razreda ove ugledne škole u pratnji svojih profesora Vinke Grozdanić i Ivane Mandić posetilo je Univerzitet „Džon Nezbit“ i informisalo se o uslovima upisa i studiranja na našim fakultetima.

Njihovi domaćini bili su: profesor Milivoje Pavlović, prorektor, koji ih je pozdravio u ime osnivača i uprave Univerziteta, zatim profesori Dragan Nikodijević, Vesna Baltezarević i Ljiljana Manić (FKM), Tanja Cvetkovski (FPS) i Savo Peković (FUD).

Potom su se gostima obratili studenti-demonstratori Dragana Boras i Marko Spaposevic (FPS) i Maja Babić (FKM).

Profesorska Dragana Jovanović (FKM) održala je kratko predavanje na temu „Emocije i komunikacija u proleće“ .

Maturanti iz Niša bili su vrlo zadovoljni onim što su videli i čuli na našem univerzitetu. Jedna trećina gostiju obavila je predupis, uspešno položivši test opšte kulture i informisanosti.