nezbit-diplome-800x445

U baroknoj sali gradske kuće Zrenjanina, u utorak, 25.aprila, organizovana je svečanost povodom dodele diploma studentima Fakulteta za poslovne studije Univerziteta „Džon Nezbit”. Diplome za naših 59 studenata uručili su prof. dr Neđo Danilović, zamenik rektora Univerziteta „Džon Nezbit”, prof. dr Tatjana Cvetkovski, dekan Fakulteta za poslovne studije, kao i Gordana Stojanović, iz Agencija za obrazovanje. Uručenju diploma prisustvovala je i Željka Milošević, pomoćnica gradonačelnika.

Dr Tatjana Cvetkovski istakla je da se na Fakultetu za poslovne studije realizuju programi koji su prilagođeni zahtevima tržišta i evropskim standardima, i najavila program studija na daljinu. Sa gostima je razgovarao i Saša Santovac, zamenik gradonačelnika. On je istakao da gradska uprava podržava državne akademske ustanove u gradu, kao i privatne fakultete, odnosno one programe koji su usmereni ka razvoju Srbije, AP Vojvodine i grada.